Asistent prodeje/prodavač čtyřkolek a motocyklů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 39000,-

Náplň práce

Typ prac. poměru: HPP
Místo práce: Liberecký kraj
Nástup: ihned
Plat: 20.000,- - 25.000,-

Náplň práce:
Prodej nových čtyřkolek a motocyklů a s nimi spojeného příslušenství a ochranných doplňků. Obsluha a komunikace se zákazníky, práce se zbožím, prodej zboží. Kreativní práce. Více info osobně. Provozovna Liberec.

PožadujemePožadujeme:
Bezúhonnost, ochota pracovat, dále se zdokonalovat, komunikativnost, příjemné vystupování, loajalita, ZODPOVĚDNOST, časová flexibilita. Klasické znalosti práce s PC. Znalosti motocyklů, čtyřkolek a zboží tohoto zaměření výhodou – není nutností ! Zaškolíme ! Bydliště v Lbc výhodou.

životopisy zasílejte vč. FOTOGRAFIE!

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
Bonusy po zapracování. Možnost platového i profesního růstu. Práci v mladém kolektivu.
Plat: 26.000,- - 39.000,-Kč

Životopis zasílejte naadela@outdoor-liberec.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 593             Inzerát Asistent prodeje/prodavač čtyřkolek a motocyklů vložen: 2016-06-15

Pracovní místo Asistent prodeje/prodavač čtyřkolek a motocyklů nabízí

Outdoor Liberec s.r.o.

    Prodej čtyřkolek, motocyklů, veškerého příslušenství, servis, oblečení RST, FOX.

IČO: 27311325

Adresa:
   Dr.Milady Horákové 1093/116a
   Liberec
   46006

Kontakní osoba:   Ondřej Bahník

Tel.: 774940211
Fax.:
Email: ondrej.bahnik@outdoor-liberec.cz
Internet: www.outdoor-liberec.cz