PANÍ a slečny NA ÚKLID DOMÁCNOSTÍ v Praze

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: Ihned    Plat: 10000,-

Náplň práce

Spolehlivým ženám nabízíme dlouhodobou brigádu v oblasti úklidu bytů a rodinných domů.
Jedná se o pravidelný a běžný domácí úklid.
Vše v dosahu MHD vaší lokality.
Možnost práce i o víkendu.

Paní na úklid ve společnosti Vykonam.cz jsou ženy, které se starají o úklid domácností našich klientů. Samozřejmostí je podpora společnosti a ověřená klientela. Všechny naše paní si pamatujeme jménem a přistupujeme k nim individuálně, s rodinným zázemím firmy. Čas věnovaný úklidu si naše paní organizují sami a vybrat si mohou i formu pracovního úvazku. Pokud Vás zaujala možnost práce ve stabilní společnosti, těšíme se na osobní setkání.

Požadujeme* Samostatnost a přátelský přístup ke klientovi
* Ochota aktivně řešit požadavky klienta
* Praxe v oblasti úklidu je výhodou
* Znalost cizího jazyka vítána
* Čistý rejstřík trestů

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: znalost cizího jazyku vítána a však není podmínkou

Řidičský průkaz

Nabízíme* Zaškolení a podporu
* 110 Kč / na hod. / DDP/ s možností HPP
* Flexibilní pracovní doba
* Dlouhodobá spolupráce
* Pracovat můžete i o víkendech
* Nástup ihned

Počet zobrazení nabídky práce: 2910             Inzerát PANÍ a slečny NA ÚKLID DOMÁCNOSTÍ v Praze vložen: 2016-02-10

Pracovní místo PANÍ a slečny NA ÚKLID DOMÁCNOSTÍ v Praze nabízí

Capitulus s.r.o.

Předmět podnikání:
    služby v domácnosti

IČO: 01823825

Adresa:
   Roháčova 188/37
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Martina Pokorná

Tel.: 727959925 / 9:00 - 15:00 /
Fax.:
Email: prace@vykonam.cz
Internet: www.vykonam.cz