Referent - operátor

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 30000,-

Náplň práce

Pracovní náplň
• kontaktování klientů našich obchodních partnerů
• prodejní činnost po telefonu, uzavírání obchodních smluv
• efektivní a profesionální plnění přání našich klientů, poskytování informací o našich službách
• evidence dat v databázi, práce s interními systémy

PožadujemePožadujeme
• dlouhodobou spolupráci
• výborné komunikační schopnosti
• základní znalost práce na PC
• smysl pro obchod, pozitivní přístup
• čistý trestní rejstřík

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeHanya corporation s.r.o je rodinná otevřená firma, která se rozrůstá. Staňte se součástí našeho týmu. Chceme vytvářet prostředí, díky kterému Vás bude práce bavit, a budete se do ní těšit. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí odborných školení.
KOHO HLEDÁME?
Pozitivně smýšlející lidi, kteří mají chuť učit se novým věcem, rádi komunikují, jsou cílevědomí a motivovaní.

CO NABÍZÍME?
Dokážeme ocenit Vaši práci nadstandartním ohodnocením. Chceme, abyste se vzdělávali a rostli v oblasti komunikace a prodeje. Přidejte se k nám! Do přátelského kolektivu a moderního prostředí.
NAŠE HODNOTY JSOU OTEVŘENOST, UPŘÍMNOST, STABILITA, JEDNODUCHOST, SPOLUPRÁCE A ROVNOVÁHA.

V případě zájmu zasílejte CV na nabor@hanya.cz

Životopis zasílejte nanabor@hanya.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 832             Inzerát Referent - operátor vložen: 2016-05-25

Pracovní místo Referent - operátor nabízí

HANYA corporation s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 02629348

Adresa:
   Josefská 698/9
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Ludmila Sluková

Tel.: 778531424
Fax.:
Email: ludmila.slukova@hanya.cz