Specialista na financování bydlení

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: 50000,-

Náplň práce

Raiffeisen stavební spořitelna hledá pro stávající a potenciální klientelu v Plzeňském kraji komunikativní a cílevědomé osobnosti, které chtějí rozjet svou kariéru v bankovnictví. Máte dostatečné sebevědomí a vytrvalost? Pomůžeme vám vyrůst!
Máte doma maturitní vysvědčení a můžete se prokázat čistým trestním rejstříkem? Zasláním životopisu třeba chytíte tu správnou životní šanci.

Požadujeme• Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
• průbojná osobnost s jasným cílem vydělávat peníze
• nebojíte se podnikání a úspěchu
• PC nebo tablet ovládáte levou zadní
• svůj čas si dokážete řídit efektivně
• máte chuť ovlivňovat osobní růst i růst celé firmy

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• jsme silným hráčem na trhu financování bydlení
• snadno se uchytíte v některé z našich poboček v Plzeňském kraji
• profi trenéři vás kvalitně proškolí od hlavy až k patě
• váš Start up finančně podpoříme
• svěříme NAŠE klienty pod vaše křídla
• vaším trumfem se stanou klientsky žádané produkty
• vyhlásili jsme konec papírování v Čechách – bez tužky a papíru se u nás obejdete
• budete se setkávat s úspěšnými kolegy a sdílet s nimi zkušenosti

Životopis zasílejte nalore.hlavacek@gmail.com

Počet zobrazení nabídky práce: 1234             Inzerát Specialista na financování bydlení vložen: 2016-03-29

Pracovní místo Specialista na financování bydlení nabízí

Geevel.com

Předmět podnikání:
    zaměstnání

IČO: 28045882

Adresa:
   Kolarov
   Plzeň
   33000

Kontakní osoba:   Miroslav Hlaváček

Tel.:
Fax.:
Email: lore.hlavacek@gmail.com
Internet: http://geevel.com/prace