Vedoucí kvality

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Liberecký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Vedoucí kvality organizuje a řídí vstupní kontrolu, mezi-operační kontrolu a provádí výrobkové audity, procesní, systémové.
Zpracovává kontrolní postupy. Řeší reklamace od zákazníků.

Požadujeme- Znalost norem ISO/TS 16949, znalost FMEA, VDA, PPAP, SPC, 8D podmínkou
- Předchozí praxe s výrobou pro automobilový průmysl
- Znalost AJ slovem i písmem
- Znalsot NJ výhodou
- Vedení týmu lidí
- Komunikace se zákazníky
- SŠ/VŠ (v oboru strojírenství)

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Zázemí expandující české společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Možnost osobního a profesního růstu
- Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Nástup možný ihned

Počet zobrazení nabídky práce: 962             Inzerát Vedoucí kvality vložen: 2016-02-04

Pracovní místo Vedoucí kvality nabízí

KV Final s.r.o.

Předmět podnikání:
    Automobilový průmysl

IČO: 13585363

Adresa:
   Doubí 44
   Čtveřín
   46345

Kontakní osoba:   Velasová Ludmila

Tel.: +420 725 435 914
Fax.:
Email: velasova@kvfinal.cz
Internet: www.kvfinal.cz