PROJEKTANT POZEMNÍCH A DOPRAVNÍCH STAVEB S PRAXÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 15000,-

Náplň práce

SŠ,VŠ vzdělání v oboru pozemních/dopravních staveb, znalost stavebního zákona a souvisejících vyhlášek, organizační schopnosti a zkušenosti, praxe v oboru podmínkou, min. 5 let doložitelné praxe,práce na PC, Word, Excel, AutoCad, ArchiCad, samostatnost, znalost zpracování PD DUR, DSP, DPS a inženýrská čisnnost, strukturovaný životopis spolu s doloženým průběhem praxe vč. kontaktních údajů zaslat na email:invente@seznam.cz do 25.2.2016, jedná se o práci v Českých Budějovicích. Výše mzdy bude upřesněna při osobním pohovoru.

Požadujemeznalost stavebního zákona a souvisejících vyhlášek, práce na PC, Word, Excel, ArchiCAD, AutoCAD, znalost zpracování PD DUR, DSP, DPS, inženýrská činnost DUR, DSP. Spolehlivost, časová flexibilita. Řidičské oprávnění není podmínkou.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePráci ve společnosti pro poemní a dopravní stavby v Českých Budějovicích. Výše mzdy bude stanovena dle zkušeností při osobním pohovoru.

Životopis zasílejte nainvente@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 792             Inzerát PROJEKTANT POZEMNÍCH A DOPRAVNÍCH STAVEB S PRAXÍ vložen: 2016-02-03

Pracovní místo PROJEKTANT POZEMNÍCH A DOPRAVNÍCH STAVEB S PRAXÍ nabízí

INVENTE, s.r.o.

Předmět podnikání:
    projektová činnost ve výstavbě, inženýrská činnost

IČO: 25171232

Adresa:
   Žerotínova 483/1
   České Budějovice
   37004

Kontakní osoba:   Invente

Tel.:
Fax.:
Email: invente@seznam.cz
Internet: www.invente.cz