Account Manager – BTL (a PR)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Prestižní reklamní agentura Proximity Prague hledá novou kolegyni nebo kolegu se zkušenostmi s řízením projektů v reklamní agentuře do týmu pracujícím na několika klientech, lokálních i mezinárodních. Zkušenosti s PR výhodou!

PožadujemePožadované schopnosti a odbornost:
- Minimálně dvouletá praxe v reklamní nebo PR agentuře
- Důslednost a zodpovědnost
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Organizační disciplína a efektivní nakládání s časem
- Časová flexibilita a odolnost proti stresu
- Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeMůžete se těšit na progresivní tým, uplatnění, uznání a rozvoj vašich znalostí a zkušeností i náročné úkoly a práci v mezinárodní agentuře.

Nástup je možný ihned.

Počet zobrazení nabídky práce: 1821             Inzerát Account Manager – BTL (a PR) vložen: 2016-02-04

Pracovní místo Account Manager – BTL (a PR) nabízí

Proximity Prague, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Marketing a media

IČO: 48582085

Adresa:
   Křižíkova 71
   Praha 8 - Karlín
   18600

Kontakní osoba:   Kristýna Lugmajerová

Tel.: 777716327
Fax.:
Email: kristyna.lugmajerova@proximity.cz