OBCHODNÍ KONZULTANT/-KA PRO FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.3.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

CHCETE PRACOVAT V OBLASTI FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ?
CHCETE SE SETKÁVAT A JEDNAT S ÚSPĚŠNÝMI MANAŽERY FIREM?
MÁTE OBCHODNÍHO DUCHA?
CHCETE 100% OVLIVŇOVAT VÝŠI SVÝCH PŘÍJMŮ BEZ HORNÍ HRANICE?
MÁTE CHUŤ SE INTENZIVNĚ UČIT A ROZVÍJET?

Společnost ALTEGO s.r.o. se již 19 let zabývá tvorbou a realizací systematických vzdělávacích a tréninkových projektů pro manažery, obchodní zástupce, mistry i ostatní pracovníky firem.

Náplní práce obchodního konzultanta je zejména:
- oslovování firem,
- realizace obchodních schůzek u klientů,
- příprava, zpracování a předložení projektů,
- organizace a zajištění realizace seminářů,
- spolupráce s lektory
- zpracování výstupů ze seminářů a jejich předání klientovi po akci ...

Požadujeme- min. SŠ vzdělání s maturitou
- živnostenský list
- obchodní schopnosti a organizační dovednosti
- reprezentativní vystupování
- výborné komunikační dovednosti
- vytrvalost, sebemotivaci, samostatnost
- vysoké pracovní nasazení
- ochotu cestovat pro ČR

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- práci v perspektivní a dlouhodobě úspěšné firmě
- zaškolení a průběžné vzdělávání v zajímavé oblasti jakou je vzdělávání dospělých
- práci na živnostenský list
- vysokou finanční odměnu v závislosti na reálném výkonu
- možnost seberealizace
- kancelářské zázemí, v případě potřeby sdílené služební auto

Počet zobrazení nabídky práce: 808             Inzerát OBCHODNÍ KONZULTANT/-KA PRO FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ vložen: 2016-02-29

Pracovní místo OBCHODNÍ KONZULTANT/-KA PRO FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ nabízí

ALTEGO s.r.o.

    Tvorba, organizace a realizace vzdělávacích seminářů pro manažery a zaměstnance firem

IČO: 25346148

Adresa:
   Kameníčkova 2
   Brno
   616 00

Kontakní osoba:   Radka Kavanová

Tel.: 602757867
Fax.:
Email: kancelar@altego.cz
Internet: www.altego.cz