HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Práca a brigády v zahraničí - Rakúsko Sklady

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup: každý týždeň !    Plat: 60000,-

Náplň práce

Spresnenie pozície: Skladník, Pomocný pracovník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Robotník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre rôzne prevádzky hľadáme:

BALIČOV, SKLADNÍKOV, POMOCNÝCH PRACOVNÍKOV, VŠEOBECNE OPERÁTOROV NA LINKE, (môže sa jednať aj o kumulovanú funkciu) atď
najmä pre oblasti
POTRAVINÁRSKEHO priemyslu ale aj pre AUTOMOBILOVÉ odvetvie, MONTÁŽ SADROKARTONU, SKLADY S TEXTILOM, HRAČKAMI, KATALÓGOVÉ SKLADY a INÉ.

Požadujeme skúsenosti v potravinárstve, logistike alebo výrobe sú vítané

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- mzda od 9,00 - 12,50 Eur netto - podľa Vášho výkonu, pracuje sa v priemere 200 - 240 hodín mesačne a viac
- možnosť dlhodobej práce
- možnosť zvýšenia mzdy v závislosti od Vášho výkonu
- transport z ubytovania do práce za firemnými vozidlami 30 Eur mesačne (niektoré prevádzky sú v pešej vzdialenosti, kedy za transport neplatíte)
- vybavenie registračných procedúr
- možnosť dostať zálohu
- pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zdarma
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom za 200 - 250,- EUR/mesačne (ubytovne, al. apartmány, al. penzióny - závisí od lokality práce - kuchynka a práčka k dispozícii)
- slovenskí a českí pracovníci na mieste
- zabezpečujeme dopravu, ako aj celú organizáciu spojenú s nástupom do práce

Počet zobrazení nabídky práce: 1024             Inzerát Práca a brigády v zahraničí - Rakúsko Sklady vložen: 2016-05-30

Pracovní místo Práca a brigády v zahraničí - Rakúsko Sklady nabízí

PERSONALNY LEASING, s.r.o.

Předmět podnikání:
    PERSONALNY LEASING, s.r.o. je Slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ.

IČO: 36753963

Adresa:
   Bajkalská 25
   Bratislava
   82718

Kontakní osoba:   Centrumprace.eu

Tel.: 0904305555
Fax.:
Email: info@centrumprace.eu
Internet: www.centrumprace.eu