Programátor se znalostí jazyka PHP

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: 40000,-

Náplň práce

Do našeho týmu, hledáme samostatného programátora se zkušenostmi s většími projekty. U nás budete vyvíjet zajímavé projekty s celosvětovým využitím, spolupracovat se špičkovými představiteli z různých, především medicínských, oborů a podílet se na dlouhodobých projektech s pravidelným financováním.

Očekáváme
- zkušenosti s Nette, Bootstrap a dalšími frameworky
- schopnost samostatně si organizovat práci a dodržovat terminy
- dlouhodobou spolupráci, aktuálně nejméně na dva roky

PožadujemeVýbornou znalost PHP a JS (JQuery) a především problematiky vícerozměrných SQL databází
HTML - canvas, HTML5 a CSS ve spánku a pozpátku
Zkušenosti na vývoji větších projektů
Důsledné a pečlivé vedení dokumentace

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePpolupráci na ŽL i HPP
Projektovou práci s pevně daným zadáním, cenou a termínem
Vývoj zajímavých projektů, které budou využívány po celém světě
Spolupráci se špičkami především medicínských oborů
Spolupráci s univerzitním prostředím
Dlouhodobé projekty s pravidelným financováním
Možnost pracovat v našem coworkingovém centru v centru Brna
Fitness, sauna atd. jako součást benefitů

Životopis zasílejte nakariera@pevnina.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1229             Inzerát Programátor se znalostí jazyka PHP vložen: 2016-02-15

Pracovní místo Programátor se znalostí jazyka PHP nabízí

Pevnina CZ

Předmět podnikání:
    vývoj sw

IČO: 02228769

Adresa:
   K dálnici 9
   Brno
   63500

Kontakní osoba:   Zdeněk Klusák

Tel.:
Fax.:
Email: kariera@pevnina.cz
Internet: www.pevnina.cz