Číšník / servírka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Pardubický k.   Obor: jiné    Nástup: 1.4.2016    Plat: 16000,-

Náplň práce

Obsluha hostů v restauraci hradu Svojanov v okrese Svitavy.

PožadujemePraxe v oboru výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePráce v příjemném prostředí restaurace v areálu historického objektu, přátelský kolektiv, možnost zaučení, možnost krátkodobého ubytování. Pracovní poměr na dobu určitou do 30. 11. 2016 s možností další spolupráce.

Počet zobrazení nabídky práce: 787             Inzerát Číšník / servírka vložen: 2016-02-15

Pracovní místo Číšník / servírka nabízí

NOVAPOL.CZ s.r.o.

Předmět podnikání:
    Hostinská činnost

IČO: 04648269

Adresa:
   Družstevní 886
   Polička
   572 01

Kontakní osoba:   Miloš Dempír

Tel.: 739339991
Fax.:
Email: hrad@svojanov.cz
Internet: www.svojanov.cz/restaurace