Účetní

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned nebo dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

- vedení a účtování běžných účetních operací
- kontrola správnosti a úplnosti účetních dokladů
- komunikace s dodavateli v případě chybných či neúplných dokladů
- účtování o materiálovém a skladovém hospodářství
- spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
- příprava podkladů pro audit a daňové přiznání
- měsíční a roční účetní uzávěrky

Požadujeme- SŠ/VŠ ekonomického zaměření
- znalost účetnictví a daňové problematiky
- pečlivost, svědomitost, zodpovědnost a zaměření na detail
- aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů se smyslem pro týmovou práci
- znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na uživatelské úrovni
- znalost účetního softwaru Helios výhodou

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- stabilní zázemí a výhody prosperující ryze české společnosti
- zajímavou a odpovědnou práci
- odpovídající finanční ohodnocení závislé na Vašem pracovním výkonu
- možnost seberealizace a profesního rozvoje
- zaměstnanecké výhody, odborná školení
- přátelský kolektiv
- místo pracoviště Horka nad Moravou
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Počet zobrazení nabídky práce: 1546             Inzerát Účetní vložen: 2016-06-10

Pracovní místo Účetní nabízí

Montix,a.s.

Předmět podnikání:
    výroba automobilových dílů
doprava
zprostředkování zaměstnání

IČO: 29447020

Adresa:
   Nám.Osvobození 6/14
   Horka nad Moravou
   783 35

Kontakní osoba:   Jitka Kocianová

Tel.:
Fax.:
Email: jitka.kocianova@montix.cz
Internet: www.montix.cz