ASISTENT/KA ODDĚLENÍ KVALITY

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

- zpracování firemní dokumentace, vydávání a publikování na intranetu;
- statistické zpracování dat;
- účast a podpora při provádění auditů (interní, externí, třetí strany);
- vedení evidence požadavků a úkolů a jejich aktuálního stavu;
- zapracování požadavků předpisů a interních změn do firemní dokumentace;
- předávání dokumentace ke skartačnímu řízení;
- vedení databází;
- administrativní práce spojené s činností oddělení.

Požadujeme- min. VOŠ vzdělání (ekonomický, správní či technickoadministrativní směr podmínkou);
- praxe 2-3 roky v administrativě se zaměřením na statistické zpracování dat podmínkou;
- aktivní znalost AJ – slovem i písmem /min. úroveň B2 podmínkou (ověření testem);
- pokročilá znalost MS Word, Excel - statistické zpracování dat podmínkou (ověření testem);
- pečlivost, spolehlivost a smysl pro detail;
- dobrá orientace v textu legislativních předpisů a norem nutná;
- aktivní zkušenost s prováděním interních auditů výhodou;
- ochota učit se novým věcem.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti;
- odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce;
- podpora při osobním růstu;
- přátelský kolektiv;
- příspěvek na stravování;
- příspěvek na relaxaci;
- dny zdravotní dovolené;
- pružná pracovní doba.

Počet zobrazení nabídky práce: 1375             Inzerát ASISTENT/KA ODDĚLENÍ KVALITY vložen: 2016-08-05

Pracovní místo ASISTENT/KA ODDĚLENÍ KVALITY nabízí

ELLA-CS, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Vývoj a výroba stentů pro gastrointestinální trakt

IČO: 27507785

Adresa:
   Milady Horákové 504/45-Třebeš
   Hradec Králové
   500 06

Kontakní osoba:   Kateřina Smolíková

Tel.: 495279147
Fax.:
Email: katerina.smolikova@ellacs.eu
Internet: www.ellacs.cz