ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: IHNED    Plat: 19000,-

Náplň práce

- Chcete nastartovat svou profesní kariéru?
- Chcete se učit praxí u dynamicky expandující společnosti?
- Máte ambice a chuť profesně růst?
- Chcete uplatnit své schopnosti, ale nedostali jste k tomu dosud příležitost?

Simply You Pharmaceuticals a.s., společnost působící na českém a evropském trhu, přední výrobce doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Imunit, Priessnitz, Clavin, ArginMax, Elasti-Q a další hledá zaměstnance na pozici:

• Co budete dělat?
- administrativní práce
- kontrola lékáren v ČR
- propagace produktů na webových stránkách
- příprava, tvorba přehledů prodejních dat, marketingových podkladů
- úzká spolupráce s logistickým, výrobním a marketingovým oddělením
- příprava jednání a porad
- zpracování a evidence zápisů z jednání a porad
- příprava a realizace marketingových průzkumů

Požadujeme• Koho hledáme?
- osobnost časově flexibilní
- osobnost svědomitou a zodpovědnou
- osobnost, která je týmovým hráčem
- osobnost samostatnou, se schopností se proaktivně rozhodovat
- VŠ/SŠ vzdělání (ekonomického směru - výhodou)
- výborná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet)
- ŘP skupiny B – aktivní řidič
- aktivní znalost angličtiny - výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Aktivní znalost angličtiny - výhodou

Řidičský průkazB

Nabízíme• Co nabízíme?
- perspektivní zaměstnání v mladém a přátelském kolektivu dynamické firmy
- rozmanitou práci s výhledem kariérního postupu v rámci firmy
- rostoucí finanční ohodnocení závislé na Vašem pracovnímu výkonu,
kvalifikaci a praxi
- plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou
- atraktivní benefity - notebook, mobilní telefon a další

Nástup: IHNED nebo dohodou

Výkon práce: Vítkov

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na:

Životopis zasílejte naveronika.urbancikova@simply-you.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1243             Inzerát ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI vložen: 2016-02-23

Pracovní místo ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI nabízí

Simply You Pharmaceuticals a.s.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 25385381

Adresa:
   Roháčova 188/37
   Praha 3
   130 00

Kontakní osoba:   Ing. Veronika Urbančíková

Tel.:
Fax.:
Email: veronika.urbancikova@simply-you.cz
Internet: www.simply-you.cz