PRODEJCE pro kuchyně a interiéry

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

- akvizice nových zákazníků
- komunikace s interiérovými studii, designery, architekty,....
- obchodní jednání
- práce v terénu
- aktivní komunikace s potenciálními klienty
- aktivní vyjednávání obchodu
- prodej - návrhy kuchyní a vestavěných skříní na PC
- aktivní komunikace se zákazníkem - identifikace jeho potřeb
- zpracování prodaných zakázek pro výrobu
- zpracovávání nabídek na míru zákazníka a prodej

PožadujemePožadavky:
- výborné komunikační schopnosti
- zájem o obor interiérového designu
- chuť vyhledávat nové obchodní příležitosti
- schopnosti prezentovat
- flexibilita a časová přizpůsobivost
- grafické a technické zpracovní zakázek, návrhů kuchyní a interiérů
- samostatné vedení obchodního jednání se zákazníkem
- znalost v programu CAD nebo Turbo CAD
- zpracování zakázek pro přípravu výroby
- znalost nábytkářské technologie
- tvůrčí myšlení
- příjemné vystupování
- ŘP skupiny B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- získání nových zkušeností a znalostí
- podíl na hospodářském výsledku
- zázemí zavedené společnosti
- další zaměstnanecké výhody

Počet zobrazení nabídky práce: 922             Inzerát PRODEJCE pro kuchyně a interiéry vložen: 2016-02-23

Pracovní místo PRODEJCE pro kuchyně a interiéry nabízí

HEZKÝ DOMOV s.r.o.

    Jsme výrobce kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na zakázku, zabýváme se renovacemi dveří a zárubní, kuchyňských linek. Jsme firma rodinného typu, kde na prvním místě je spokojený zákazník.

IČO: 25586246

Adresa:
   Za Vodojemem 22
   Brno - Bosonohy
   64200

Kontakní osoba:   Kalábová Lenka

Tel.: 603 430 332
Fax.:
Email: info@hezkydomov.cz
Internet: www.hezkydomov.cz