MEDIA SPECIALIST – SALES CONSULTANT

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.3.2016    Plat: 30000,-

Náplň práce

Mediální poradce je odpovědný za poskytnustí kompletní servisní činnosti klientovi spojené s prezentací klienta ve vybraných médiích. Vyhledává vlastní akviziční činností nové obchodní příležitosti a klientovi navrhuje řešení jeho prezentace pro oslovení ideální cílové skupiny za adekvátní cenu úměrnou výsledku prezentace.

Požadujeme- cílevědomou osobnost orientovanou na výsledek,
- samostatnost a odpovědnost za realizované zakázky,
- prezentační schopnosti a kultivované vystupování,
- praxi v prodeji reklamy (TV, tisk, internet, radio) = není podmínkou, ale velkou výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- spolupráci na ŽL pro OSVČ,
- motivující progresivní finanční ohodnocení,
- kompletní zázemí při realizaci zakázky,
- práci vhodnou i pro externí spolupracovníky (např. zkušené obchodnice na rodičovské dovolené, či VŠ studenty s obchodním duchem a ochotou se učit nové věci), nebo jako vedlejší obchodní činnost zkušených mediálních poradců.

Počet zobrazení nabídky práce: 800             Inzerát MEDIA SPECIALIST – SALES CONSULTANT vložen: 2016-02-23

Pracovní místo MEDIA SPECIALIST – SALES CONSULTANT nabízí

SVAP Group s.r.o.

    Společnost SVAP Group s.r.o. je servisní a komunikační agenturou poskytující kompletní řešení prezentačních potřeb klienta.

IČO: 02316145

Adresa:
   Zoubkova 2154/3
   Praha 5 - Smíchov
   15000

Kontakní osoba:   Pavel Jamný

Tel.: 724802802
Fax.:
Email: info@svapgroup.cz
Internet: www.svapgroup.cz