PROCESNÍ INŽENÝR

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: IHNED    Plat: dohodou

Náplň práce

•vývoj procesu a spolupráce na vývojových projektech s oddělením vývoje produktu;
•organizace procesních validací a přípravy výroby před předáním do rutinní výroby;
•aktivní podpora po náběhu výroby (Hodnocení stavu technologických procesů, změnová řízení, CAPA studie atd.);
•analýza pracovních cyklů, optimalizace výroby a materiálových toků;
•účast na řízení rizik posuzováním kritičnosti procesů;
•účast na externích i interních auditech;
•podílení se na přípravě podkladů pro registrační dokumentaci;
•školení pracovníků výroby;
•sledování trendů ve vývoji technologických procesů

Požadujeme•VŠ vzdělání (technický směr, strojní výhodou);
•3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (zkušenosti s transferem výroby nebo zaváděním nových výrobků);
•aktivní znalost AJ pro technickou praxi (B2);
•pokročilá znalost MS Office – Visio, MS Project; převody mezi aplikacemi MS Office;
•znalost základních statistických operací a aplikace složitějších matematických metod a matematického modelování;
•orientace v normách, technické a technolog. dokumentaci pro obsluhu a řízení technolog. procesů;
•znalost základních standardů jakosti a kvality ve výrobě;
•schopnost analyzovat a hodnotit stav a úroveň technologických procesů a jednotkových operací technologie výroby (validace, verifikace, FMEA);
•komunikační schopnosti při osobním i písemném kontaktu.
•aktivní přístup k dalšímu sebevzdělávání

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA

Nabízíme •zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti;
•přátelský kolektiv a podíl na zajímavé, společensky přínosné práci;
•pružná pracovní doba;
•příspěvek na stravování;
•příspěvek na relaxaci;
•dny dovolené navíc;
•nástup možný IHNED

Počet zobrazení nabídky práce: 795             Inzerát PROCESNÍ INŽENÝR vložen: 2016-08-05

Pracovní místo PROCESNÍ INŽENÝR nabízí

ELLA-CS, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Vývoj a výroba stentů pro gastrointestinální trakt

IČO: 27507785

Adresa:
   Milady Horákové 504/45-Třebeš
   Hradec Králové
   500 06

Kontakní osoba:   Kateřina Smolíková

Tel.: 495279147
Fax.:
Email: katerina.smolikova@ellacs.eu
Internet: www.ellacs.cz