VÝVOJOVÝ INŽENÝR

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: IHNED    Plat: dohodou

Náplň práce

•Vedení nebo aktivní účast u vývoje produktu a spolupráce na vývojových projektech
•Tvorba a archivace dokumentů v rozsahu DHF a DMR
•Aktivní podpora produktů po náběhu výroby (změnová řízení, CAPA studie atd.)
•Zajišťování funkčnosti výrobků během jejich doby životnosti (konstrukční změny, změny specifikace výrobků a materiálů, podpora při řešení neshod) ve spolupráci s ostatními odděleními
•Vypracovávání a údržba konstrukční dokumentace, specifikací pro testy apod.

Požadujeme •VŠ vzdělání
•Min. 3 roky praxe z výrobního prostředí
•Pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
•Znalost čtení technické dokumentace
•Analytické myšlení, schopnost řešit problémy
•Technické myšlení, kreativita, inovativní přístup - zájem o neustálé zlepšování
•Schopnost spolupráce s ostatními odděleními, týmový hráč
•Zodpovědnost, svědomitost a pečlivost
•Flexibilita, ochota učit se nové věci
•Odolnost vůči stresu

Předpoklady

- výhodou:
•Zkušenosti z R&D a zavádění nových výrobků do výroby
•Schopnost používat softwarové nástroje (Visio, MS Project…)
•Znalost materiálů vhodných pro medicínská zařízení
•Orientace v předpisech a standardech platných pro vývoj, testování a používání zdravotnických prostředků (Medical Devices)

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA

Nabízíme•Zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti.
•Přátelský kolektiv a pořádný balík práce.
•Pružná pracovní doba.
•Příspěvek na stravování.
•Příspěvek na relaxaci.
•Dny dovolené navíc.
•Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce.
•Nástup možný ihned.

Počet zobrazení nabídky práce: 769             Inzerát VÝVOJOVÝ INŽENÝR vložen: 2016-08-05

Pracovní místo VÝVOJOVÝ INŽENÝR nabízí

ELLA-CS, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Vývoj a výroba stentů pro gastrointestinální trakt

IČO: 27507785

Adresa:
   Milady Horákové 504/45-Třebeš
   Hradec Králové
   500 06

Kontakní osoba:   Kateřina Smolíková

Tel.: 495279147
Fax.:
Email: katerina.smolikova@ellacs.eu
Internet: www.ellacs.cz