Referent/ka Divize servisních služeb

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

• Podílení se na zabezpečení celkového chodu dispečinku technické podpory (zpracování požadavků od zákazníků, komunikace s klienty, plánování zakázek, přidělování lidských zdrojů k zakázkám).

• Administrativní podpora divize servisu - příprava podkladů pro fakturaci, správa centrálního archivu dokumentace, příprava podkladů pro mzdy, správa plánu čerpání dovolené a další.

Požadujeme• ukončené SŠ vzdělání
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• znalost práce na PC (MS Office), znalost MS Navision výhodou
• praxe v dispečerské činnosti vítána
• řídicí a organizační schopnosti
• flexibilitu, schopnost správně vyhodnotit priority
• ochotu vykonávat široké spektrum činností
• trestní bezúhonnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• stabilní pracovní zázemí v přední společnosti v oblasti zabezpečovacích technologií,
• odpovídající materiální zabezpečení pro výkon pracovní funkce (služební vůz i k soukromým účelům),
• motivující platové ohodnocení na základě dosažených výsledků,
• firemní benefity (stravenky, SICK Days, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, ad.)
• osobní rozvoj (tréninky, jazyky)

Počet zobrazení nabídky práce: 1216             Inzerát Referent/ka Divize servisních služeb vložen: 2016-03-04

Pracovní místo Referent/ka Divize servisních služeb nabízí

ARANEA SYSTEMS a.s.

Předmět podnikání:
    Komplexní zabezpečení objektů

IČO: 01676342

Adresa:
   Modřanská 307/98
   Praha 4
   14700

Kontakní osoba:   Bc. Barbora Šilhanová

Tel.:
Fax.:
Email: barbora.silhanova@araneasystems.cz
Internet: www.araneasystems.cz