Nutriční specialista

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 25000,-

Náplň práce

Jedná se o komplexní poradenství a konzultace – tzn. klientovi uděláme kompletní analýzu těla, kterou provedeme na speciálním bio-impedančním přístroji. Konzultujeme jeho stávající stravovací návyky, pitný režim, a jak to může ovlivňovat jeho zdravotní stav v současnosti, tak v budoucnu. Optimalizujeme jim jídelníček a poskytnutím důležitých informací – jak funguje tělo apod. jim měníme i celkový životní styl.

Na základě všech potřeb a požadavků sestavíme individuální program na míru klientovi. Programy máme hubnoucí, regenerační, přibírací, detoxikační nebo pro sportovce. Ovšem každý je jiný a právě zde je kladen největší důraz na potřeby jednotlivce. Proto bude mít každý rekvalifikovaný nováček z počátku k dispozici zkušeného nutričního poradce, který ho bude vést, pomáhat a radit.

Dlouhodobá péče o klienta pokračuje pravidelnými konzultacemi. Jejichž obsahem je přeměřování a vzdělávání, aby klient pod naším vedením dosáhl skvělých výsledků a dokázal si je udržet.

PožadujemeZájem o zdraví a zdravý životní styl
Věk minimálně 20 let
Min. 10 hodin času týdně
Ochota vzdělávat se v oboru a pomáhat lidem
Spolehlivost
Zodpovědnost
Komunikační schopnosti

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeAtraktivní práci pro 2-3 lidi v oblasti výživy a zdraví
Elegantní kancelářské prostory
Kompletní rekvalifikaci pod odborným dohledem
Flexibilitu práce
Dlouhodobé vzdělávání pomocí systému školení

Práci na VČ nebo HČ – vhodné i pro studenty, ženy na MD apod.
Na VČ min. 10 hod. týdně – 3 000-13 000 Kč měsíčně
Na HČ min. 30 hod. týdně –14 000-28 000 Kč měsíčně

Počet zobrazení nabídky práce: 830             Inzerát Nutriční specialista vložen: 2016-04-14

Pracovní místo Nutriční specialista nabízí

Renáta Vogelová

    Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

IČO: 04861370

Adresa:
   28. října 108
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Renáta Vogelová

Tel.: 732 229 345
Fax.:
Email: nutricnicentrumostrava@email.cz