Mezinárodní podnikání na klíč z domu!

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Nabízím příležitost na klíč se spoustou výhod a s možností stát se už během 1.roku finančně nezávislým člověkem s příjmem min. 100.000,-Kč měsíčně!
Příjem není konečný!
Nabízím příležitost i pro lidi se znalostí polštiny. V Polsku právě začínáme!
Nabídka platí pouze pro ty, kteří by upřednostnily čistě přírodní výrobky před léky!
Dále, nabídka platí jen pro ty, kteří se nebojí mluvit s lidmi a sdílet s nimi to, co mají sami vyzkoušené.
UPOZORŇUJI, ŽE PRODEJCE NEHLEDÁM!!!
Spolupráci zakládám na vzájemné důvěře!!!
Mám víc jak 15-ti leté zkušenosti v oboru budování finanční nezávislosti a naučím a dovedu k úspěchu jen ty, kteří to myslí vážně.
Naučím Vás, jak můžete násobit nejen svůj čas ale i své příjmy!
Nejdříve si prosím počtěte informace na www.podnikaninaklic.com

Zaujme-li Vás příležitost, odešlete vypsaný on-line formulář nebo Vaše kontakty v komentáři na webu.

Jiří Šteiner
nezávislý poradce při budování finanční nezávislosti
mob: 608980639
www.podnikaninaklic.com

Požadujemedůvěra, ochota pracovat na sobě, znalost pc + internet

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímedoživotní jistotu.

Počet zobrazení nabídky práce: 682             Inzerát Mezinárodní podnikání na klíč z domu! vložen: 2016-10-31

Pracovní místo Mezinárodní podnikání na klíč z domu! nabízí

    Pomáháme lidem dostat se na lepší životní úroveň. Učíme je podnikat bez kapitálu a jakéhokoliv rizika.

IČO: 49490711

Adresa:
   Sevastopolská 11
   Brno
   62500

Kontakní osoba:   Jiří Šteiner

Tel.: 608980639
Fax.:
Email: okjiristeiner@gmail.com