Pohodový kolega do kanceláře

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned/dohodou    Plat: 55000,-

Náplň práce

Co budete dělat?
- udržovat a rozvíjet velmi dobré vztahy se zákazníky firmy
- podporovat zákazníky a řešit jejich potřeby
- aktivně komunikovat s kolegy i z jiných oddělení firmy
- řešit související administrativu
- reportovat Vaše denní a měsíční aktivity

PožadujemeCo uvítáme?
- SOU/SŠ vzdělání - bez omezení oboru
- aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
- běžnou znalost práce na PC na úrovni běžného uživatele
- vlastní nápady, jak práci dělat lépe
- nástup dle Vašich časových možností, lze začít, dle dohody, i IHNED

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo nabízíme?
- moderní a atraktivní pracovní zázemí mezinárodní, stabilní společnosti, v Praze
- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
- možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
- velmi zajímavé motivační ohodnocení - možnost nadstandardního platového ohodnocení
- občerstvení na pracovišti
- možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje
- v případě aktivního zájmu kariérní růst v rámci společnosti
- nástup možný IHNED, nebo dle dohody s kandidátem

Životopis zasílejte nakariera@kirstenconsulting.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1000             Inzerát Pohodový kolega do kanceláře vložen: 2016-10-17

Pracovní místo Pohodový kolega do kanceláře nabízí

KIRSTEN Consulting s.r.o.

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 02075296

Adresa:
   Sokolská 1605/66
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Lucie Novotná

Tel.: 773802135
Fax.:
Email: jobprague@etxcapital.com
Internet: etxcapital.com