Nová krev do obchodního oddělení

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Naskočte s námi do rozjetého vlaku a zužitkujte své zkušenosti z obchodování a vyjednávání. Dostanete na starosti vlastní region a k sobě osobní asistentku, která pomůže domlouvat schůzky. Pak už jen budete konzultovat se zákazníky a vybírat ta nejvhodnější řešení. Channel Partners je na trhu šest let a pořád rosteme, proto chceme fajn parťáka, který staví úspěch na výsledcích, stejně jako my.

Jezdit na domluvené schůzky a najít zákazníkovi to nejlepší řešení.
Vytvořit nabídku, vyčíslit úsporu a prezentovat výsledek.
Zvednout aktivně telefon a domluvit si schůzku sám.
Nezapomenout na stávajícího zákazníka a starat se o něj.
Pomáhat promovat marketingové akce.
Věnovat se pouze firmám – žádné zvonění na zvonky, to zakazujeme!

A pokud máš lídrovské ambice, můžeš pomáhat vlastnímu týmu obchodníků a získávat odměnu z celého týmu.

Požadujemedříče, zaměřeného na výsledek, ne na stravenky
fajn člověka co zapadne do týmu a má ideálně zkušenosti z obchodu
výhodou je kariérista – u nás je kam růst
oddání zákazníkovi – ten musí být vždy spokojen
týmového hráče nejen do práce, ale i na firemní turnaje
je dobré zvládnout základy Excelu – nabídky, reporty
nestíháme všechny zakázky, takže nastoupit ihned

Pokud jste se v pozici shlédli a chcete dřít a dostat za to hezké peníze, pošlete nám životopis a brzy se uvidíme…
Těšíme se!

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímehodně zajímavé peníze s jistým fixem
bohaté bonusy za dosažitelné cíle
připravenou databázi zákazníků
osobní asistentku na domlouvání schůzek
jasně stanovenou kariéru a osobnostní posun –
komplexní tréninkový program hrazený firmou
možnost dalšího vzdělávání v manažerské akademii Channel Partners
teambuildingy, firemní dovolené- vše platíme my
pohodový kolektiv fajn lidí, kteří rádi pomůžou
zázemí české slušné firmy
ctíme férové jednání i obchod
úspěšným příspěvky a podpora nad rámec očekávání

Počet zobrazení nabídky práce: 724             Inzerát Nová krev do obchodního oddělení vložen: 2016-03-21

Pracovní místo Nová krev do obchodního oddělení nabízí

Channel Partners, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Jsme průkopníky konzultativního prodeje.
Zastupujeme firmy. Prodáváme jejich produkty a služby. Pečujeme o svěřené zákazníky.

IČO: 28894863

Adresa:
   Nademlejnská 606/3
   Praha 9
   19800

Kontakní osoba:   Klára Mockerová

Tel.:
Fax.:
Email: klara.mockerova@channel-partners.cz
Internet: http://www.channel-partners.cz/