KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG KONSTRUKCE

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

* samostatná konstruktivní práce
* spolupráce na vývojových projektech
* zpracování požadavku zákazníka do konceptu a jeho prezentace
* provedení detailní konstrukce, včetně technických výpočtů
* zpracování elektrotechnických návrhů, kusovníků, schémat a technické dokumentace
* provádění konstrukčních změn
* vývoj nového produktu
* tvorba CAD dat, analýz, výkresů, kusovníků, pracovních plánů - vyrobitelnost
* zodpovědnost za aktuálnost konstrukční a projektové dokumentace

Požadujeme* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky
* znalost německého jazyka na pokročilé úrovni podmínkou
* schopnost orientovat se v technických výkresech
* znalost konstrukčních programů (ACAD)
* znalost strojírenských technologií (svařování, montáž a lisování výhodou)
* pokročilá znalost tvorby 3D dat, 2D výkresů
* uživatelská znalost nástrojů (změnové řízení, projektový management)
* konstruktivní myšlení
* kreativita, samostatnost, organizační schopnosti, systematičnost, pečlivost, zodpovědnost

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme* zázemí stabilní německé společnosti s dlouholetou tradicí
* práci v atraktivním výrobním odvětví
* zajímavou a zodpovědnou pracovní činnost
* motivující finanční ohodnocení
* moderní pracovní prostředí
* zaměstnanecké benefity (13. plat, stravenky, jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem, dovolená navíc, motivační systém, vzdělávací aktivity)
* osobnostní rozvoj

Počet zobrazení nabídky práce: 730             Inzerát KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG KONSTRUKCE vložen: 2016-07-11

Pracovní místo KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG KONSTRUKCE nabízí

Auto-Kabel Krupka s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výroba rozvaděčů nízkého napětí, kabelů a baterií.

IČO: 27151531

Adresa:
   Pod Dolní drahou 87
   Krupka
   41742

Kontakní osoba:   Ing. Zelenková Alena

Tel.:
Fax.:
Email: alena.zelenkova@autokabel.com