Řidič MKD, sk C, E

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: 40000,-

Náplň práce

Řidič MKD - C, E Vzhledem k stálému rozvoji naší rodinné firmy, hledáme zkušené, slušné řidiče, pro držitele C - přepravy po cele EU s navratem do CZ. Pro držitele E - aktuálně nabízíme práci DE-FR-DE, CZ-B/NL-CZ případně EU fleet za výhodných finančních podmínek. Low deck, frigo, plachta. Fér jednání. Výplata FIX 14ho v měsíci.

Požadujemeideálně ADR, školení atd zajistíme

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA B C E

NabízímeStabilní a férové zázemí, auta do stáří 5ti let, FIX výplata 14ho v měsíci.

Počet zobrazení nabídky práce: 1387             Inzerát Řidič MKD, sk C, E vložen: 2016-03-16

Pracovní místo Řidič MKD, sk C, E nabízí

Ludek Volsicka - Volsatrans

Předmět podnikání:
    autodoprava v ramci CZ a EU

IČO: 64722872

Adresa:
   Mečeříž 183
   Mečeříž
   29477

Kontakní osoba:   Jiri Hrusa

Tel.: 735173770
Fax.:
Email: jiri.hrusa@volsatrans.cz
Internet: www.volsatrans.cz