WELLNESS COACH

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

Zajímáte se o svou kondici, své zdraví a zdravý životní styl? Hledáte FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU ke studiu VŠ, MD nebo přivýdělek k zaměstnání? Máte vyšší ambice?
Bavila by Vás práce s lidmi, výživou, péče o pleť nebo sportovní výživa? Jste rozhodnutí změnit svuj život k lepšímu?

Příjmeme šikovné lidi do zaběhlých studií po celé republice. Možnosti: VPČ 8-10h/týden s příjmem až 6-10 000,- Kč, nebo HPČ 25h a více/týden s možností finančního ohodnoceni až 30 000kč a více za měsíc.

Požadujeme- věk min. 23 let
- ochota učit se novým věcem
- komunikativnost a příjemné vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost
- zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- osobní i finanční růst
- precizní systém zaškolení a podporu
- příjemný kolektiv spolupracovníků
- firemní benefity (odměny za dobře odvedenou práci)

Počet zobrazení nabídky práce: 923             Inzerát WELLNESS COACH vložen: 2016-11-21

Pracovní místo WELLNESS COACH nabízí

Podnikání z domova

Předmět podnikání:
    Maloobchod

IČO: 74678728

Adresa:
   Jižní 624
   Ždírec n.D.
   58263

Kontakní osoba:   Monika Břízová

Tel.: +420723681836
Fax.:
Email: karierazdomu@gmail.com
Internet: www.hccgroup.cz/mono