Provozní manažerka ve fitness pro ženy

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Expreska, fitness pro ženy, hledá trenérku a provozní manažerku pro pobočku Praha - Jarov

Vaše úkoly a pracovní náplň:
Práce trenérky kruhového tréninku s možností postupu na provozní manažerku po 3 měsících práce.
Převzetí zodpovědnosti za provoz
Řízení, kontrola a vedení týmu spolupracovníků
Řešení personálních otázek včetně zaškolování
Vytváření motivujícího a na výkon orientovaného pracovního prostředí
Administrativní činnosti související s provozem pobočky

PožadujemeVáš profil:
Zájem pracovat v oblasti fitness a zdraví.
Samostatná, sportovně založená, komunikativní osoba - aktivní energická žena
Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání, možnost i VŠ studentka s flexibilními časovými možnostmi (min. 25h/týdně), příp. žena nyní v domácnosti
Schopnost motivovat, rozvíjet a vést svěřený tým
Prokazatelné zkušenosti s aktivním prodejem
Vysoké pracovní nasazení, pozitivní a proaktivní přístup
Schopnost nést zodpovědnost a pracovat samostatně v dynamickém prostředí
Výborné organizační schopnosti, pečlivost, kreativita a spolehlivost
Trenérský kurz a zkušenosti v oblasti fitness výhodou, není však podmínkou

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZaškolení při nástupu a následné pravidelné vzdělávání v oblasti manažerství, marketingu, trenérství, wellness, anatomie, výživy a obchodu
Práci na DPP nebo živnostenský list, po zapracování možnost HPP
Rozmanitou práci v dynamickém prostředí
Zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti
Fixní základní plat a možnost vysokých bonusů dle úspěšnosti
Zdarma neomezené členství ve fitness klubu pro ženy a využívání všech služeb

Počet zobrazení nabídky práce: 1053             Inzerát Provozní manažerka ve fitness pro ženy vložen: 2016-12-09

Pracovní místo Provozní manažerka ve fitness pro ženy nabízí

Jindra Zahradníková

Předmět podnikání:
    Fitness

IČO: 63655799

Adresa:
   U Kněžské louky 32
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Jindra Zahradníková

Tel.: 602284845
Fax.:
Email: jindra.zahradnikova@expreska.cz
Internet: www.pobocka.expreska.cz/praha-jarov