Instalatér / topenář Německo

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup: dohodou, ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

- Instalace topných systémů (ústřední topení, plynových zařízení, podlahové vytápění)
- Montáž vodovodního potrubí a sanitárních zařízení
- Montáž kompletních koupelen
- Práce podle výkresové dokumentace
- Svařování autogenem

Požadujeme- PODMÍNKA komunikativní znalost němčiny (bude telefonicky ověřena)
- Ukončené odborné vzdělání - instalatér, není podmínka!
- Praxe v oboru
- Samostatná práce
- Komunikativní, iniciativní, schopnost týmové spolupráce
- Vlastní auto výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné: PODMÍNKA komunikativní znalost němčiny

Řidičský průkazB

Nabízíme- Hodinová mzda 10,00-12,00 € netto v 1. daňové třídě podle zkušeností a kvalifikací
- Týdenní zálohy (150 - 250 Euro)
- Náklady na ubytování hradí zaměstnavatel
- Možnost pracovat přesčasy
- Stabilní a dlouhodobá práce s nástupem ihned
- Pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem
- Platba daní a sociálních příspěvků německým zaměstnavatelům
- Rodinné přídavky na dítě
- Nárok na dovolenou
- Velmi dobrá podpora od našeho týmu v Německu

Počet zobrazení nabídky práce: 664             Inzerát Instalatér / topenář Německo vložen: 2016-05-12

Pracovní místo Instalatér / topenář Německo nabízí

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Předmět podnikání:
    persolnální agentura

IČO: 48312681

Adresa:
   Teplická 28
   Piešťany
   92101

Kontakní osoba:   Ing Erik Klúčovský

Tel.: +421948404470
Fax.:
Email: praca@silverhand.sk
Internet: www.silverhand.sk