Práce z domu přes internet

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Nabízím práci nebo přivýdělek s využitím PC. Jsme česká firma působící v oblasti zdraví a prevence, na trhu již 15 let!
Jde o poradenskou a propagační činnost, komunikace se zákazníky přes internet nebo osobně, vedení zákaznického servisu.
Práce vedená z domova, zaškolení přes internet zdarma, volná pracovní doba.
Spolupráce na hlavní i vedlejší činnost nebo jako dlouhodobá brigáda.

Požadujemevěk nad 20 let, uživatelská znalost práce na pc, aktivita, spolehlivost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: znalost polského jazyka výhodou

Řidičský průkaz

Nabízímevolná pracovní doba, zázemí prosperující české firmy, práce z domova se smlouvou, zaškolení zdarma (přes internet), přivýdělek i stálý příjem, osobní růst, možnost budování kariéry, motivující systém bonusů

Počet zobrazení nabídky práce: 1090             Inzerát Práce z domu přes internet vložen: 2016-03-29

Pracovní místo Práce z domu přes internet nabízí

Eva Suchánková

Předmět podnikání:
    zprostředkování a prodej
Velkoobchod a maloobchod

IČO: 75575949

Adresa:
   Jar. Haška 674
   Třebíč
   67401

Kontakní osoba:   Eva Suchánková

Tel.:
Fax.:
Email: evasuch8@seznam.cz