assistentka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: management    Nástup: dohoda    Plat: 21000,-

Náplň práce

spolecne reseni projectu ve spolecnosti a vyrizovani administrative majitele firmy

Požadujemedrive licence , PC , empatie , etc

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné: nabidnete

Řidičský průkazB

Nabízímedohoda

Počet zobrazení nabídky práce: 1070             Inzerát assistentka vložen: 2016-03-29

Pracovní místo assistentka nabízí

Ecorecto NL s.a.

Předmět podnikání:
    Ecology , eco energy , eco project,

IČO: NL191119

Adresa:
   San Maria 1.num, Utrecht
   Utrecht
   30412

Kontakní osoba:   Lucy Von Herzlich

Tel.: 0019607102203
Fax.: 0019607102203
Email: ecorecto.eu@ecorecto.eu
Internet: ecorecto.eu