servírka/číšník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: jiné    Nástup: 5.4.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Hotel Hřebenová Bouda v obci Sněžník (u Děčína) přijme do hlavního pracovního poměru servírku/číšníka. Praxe či vyučení v oboru není nutné. Požadujeme kladný vztah k dané profesi, spolehlivost, čistotnost, zodpovědnost. Znalost německého jazyka výhodou. Směny: krátký/dlouhý týden. Plat 12000,- čistá mzda+spropitné.Nástup možný ihned.

PožadujemePožadujeme kladný vztah k dané profesi, spolehlivost, čistotnost, zodpovědnost, příjemné vystupování

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 639             Inzerát servírka/číšník vložen: 2016-04-04

Pracovní místo servírka/číšník nabízí

Hotel Hřebenová Bouda

Předmět podnikání:
    pohostinství/hotelnictví/restaurace

IČO: 42438381

Adresa:
   Sněžník 24
   Jílové
   40701

Kontakní osoba:   Kateřina Sýkorová

Tel.: 733180734
Fax.:
Email: hotelhrebenovabouda@gmail.com
Internet: http://www.hrebenovabouda.cz/