Projektový manažer v oblasti vývoje SW

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: 1.5.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici projektového manažera? Láká Vás využití metodiky SCRUM? Mluvíte anglicky na pokročilé úrovni? Máme pro Vás jedinečnou příležitost! Pro rozšíření našeho týmu hledáme Projektového manažera v oblasti vývoje SW.

Náplň práce:
• řízení projektu ve všech jeho fázích,
• účast na návrhu architektury,
• analýza a řízení rizik,
• reporting zahraničnímu zákazníkovi,
• práce s lidskými zdroji,
• vedení a řízení projektového týmu,
• aktivní spoluúčast na obchodních jednáních jak v ČR, tak v zahraničí,
• spolupráce při řízení kvality projektu.

Požadujeme• VŠ vzdělání technického směru (pozice je vhodná i pro studenty posledních ročníků vysokých škol),
• zkušenosti s řízením SW projektů,
• praxe v roli HW nebo SW developera (vývoj elektroniky),
• zkušenost s vývojem a testováním C/C++ aplikací,
• pokročilá znalost anglického jazyka,
• ochota cestovat,
• zájem o oblast aerospace, satelitní, letecké techniky,
• dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• HPP, je možná i spolupráce na ŽL,
• možnost profesního růstu,
• práci na zajímavých projektech,
• zajímavé finanční ohodnocení,
• příležitost k cestování,
• pracoviště na Praze 6.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis:
• v češtině a angličtině,
• s fotografií,
• možným termínem nástupu a
• představou o měsíčním výdělku.

Životopis zasílejte nahr@evolvsys.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 757             Inzerát Projektový manažer v oblasti vývoje SW vložen: 2016-10-25

Pracovní místo Projektový manažer v oblasti vývoje SW nabízí

evolving systems consulting s.r.o.

    vývoj softwaru pro vesmírné projekty a bezpilotní prostředky

IČO: 27378381

Adresa:
   Čs. Armády 14
   Praha
   160 00

Kontakní osoba:   Vladimíra Němečková

Tel.: 284 683 784
Fax.:
Email: info@evolvsys.cz
Internet: www.esc-aerospace.com