Obchodní zástupce, obchodní manažér

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: podle dohody    Plat: 25000,-

Náplň práce

Jsi mladý, ambiciózní a komunikativní?
Máš technické myšlení a obchodního ducha?
Chceš byť úspěšným a nejlepším ve svém oboru?
Toužíš po změně?
Využij jedinečnou příležitost a pošli nám svůj životopis.
1. zodpoveda za plnění plánu prodeje
2. nadřízenému na denní bázi odevzdává repoting své prace
3. Aktivně vyhledává nové obchodní partnery
4. Provádí akviziční činnost
5. Vytváří a průběžně aktualizuje databázi
6. Udržuje a posiluje pozitivní vztahy se stálými zákazníky.
5. Vede obchodní jednání se zákazníky
6. Vypracovává zprávy o výsledcích prodeje
7. Zajišťuje odpovídající technické poradenství pro zákazníky
8. Zachovává mlčenlivost o obchodních aktivitách a údajích společnosti
9. Sleduje dobu splatnosti pohledávek zákazníků
10.Zodpovedá za telefon, auto, PC a svěřených zákazníků

PožadujemePozici vyhovují uchazeči se vzděláním
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Vzdělání v oboru
strojírenství, stavebnictví, řemeslo
Jazykové znalosti
Český jazyk - mateřský jazyk

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- práce s nejmodernějšími technologiemi
- možnost nadstandardních příjmů
- odborné školeni

Životopis zasílejte nalukas.mati@antprofitools.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 826             Inzerát Obchodní zástupce, obchodní manažér vložen: 2016-06-07

Pracovní místo Obchodní zástupce, obchodní manažér nabízí

ant PROFITOOLS s.r.o.

    Dodáváme nářadí a nástroje potřebné pro výrobu, průmysl a stavebnictví

IČO: 02224194

Adresa:
   Příkop 843/4
   Brno
   602 00

Kontakní osoba:   Lukáš Mati

Tel.: +421 907 714 577
Fax.:
Email: lukas.mati@antprofitools.cz