HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

webový designér

 

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: 40000,-
 

  

Náplň práce

Do našeho PUXdesign týmu hledáme šikovného web designéra s přehledem v aktuálních trendech webové grafiky a UX, se kterým budeme vytvářet ještě vymakanější a hravější weby.
Tvojí hlavní úlohou bude návrh grafických šablon pro nejrůznější typy webů od mikrostránek přes velké prezentační weby až po eshopy a komplexní portály. Pokud budeš mít chuť, můžeš dělat i aktivní wireframy v Axure RP. Rádi Tě zaškolíme.
  
PožadujemeOčekáváme tedy, že budeš umět pracovat s Photoshopem, neztratí se ani dovednosti s dalšími programy z balíku Adobe. Rozhodně je potřeba, abys měl už návrh nějakých webů za sebou.
Čekáme Tvou zprávu, do které nezapomeň přibalit životopis, ukázky svých webových realizací a hlavně pár slov o tom, čemu by ses chtěl (chtěla) věnovat a proč u nás chceš pracovat. Následně čekej, že Tě požádáme o zpracování jednoduchého úkolu, na kterém si ověříme pár věcí. A pak už můžeš rovnou začít!
  
Vzdělání
  
Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkaz
  
NabízímeVelkou výhodou práce u nás je široký záběr, v rámci něhož si budeš moci vybrat projekty, které Tě budou bavit a motivovat. Dalším plusem je fakt, že máme inhouse spoustu dalších specialistů - analytiky, copywritery a zejména řadu kodérů a programátorů, s nimiž můžeš rovnou konzultovat, co by šlo jak udělat nebo co je ve světě webů nového. Rozvoj každého z nás uvnitř týmu je klíčovým bodem naší filozofie.
Nabízíme nástupní hrubou mzdu 30-40 tisíc korun za plný úvazek, který preferujeme. Možná je ale spolupráce i na živnostenský list. Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat s kolegy z nejrůznějších oborů. Možností v online světě je dnes celá řada, takže šikovné lidi limitovat rozhodně nebudeme. Zbytek je na domluvě. Kávovar a pingpongový stůl je samozřejmostí. :)
  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 2520             Inzerát webový designér vložen: 2016-04-18
 

 
Pracovní místo webový designér nabízí
 
 

pux s.r.o.

 
 
Předmět podnikání:
    Digitální agentura
 
IČO: 26915545
 
Adresa:
   Masná 34
   Brno
   60200

 
Kontakní osoba:   Kateřina Suchánková
 
Tel.: 799996999
Fax.:
Email: katerina.suchankova@puxdesign.cz
Internet: www.puxdesign.cz
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena