Manažer prodejního týmu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 6/2016    Plat: 60000,-

Náplň práce

- vedení prodejního týmu a jeho rozvoj
- B2C a B2B
- organizace pravidelných meetingů
- nábor a školení
- podpora v každodenní práci podřízených kolegů
- tvorba prodejních cílů a jejich plnění
- plánování a provádění marketingových kampaní
- detailní reporting vedení společnosti

Požadujeme- komunikativní a cílevědomá osobnost
- chuť pracovat s lidmi
- cit pro prodej
- dobré organizační schopnosti
- schopnost motivovat a kontrolovat
- práce na PC (internet, Microsoft office)
- vhodné i pro začínající prac. kariéru
- pracovní zkušenost z oblasti přímého prodeje může být výhodou
- čistý trestní rejstřík

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- manažerskou pozici v mezinárodně úspěšné společnosti
- příležitost k rozvoji manažerských dovedností
- prostor pro seberealizaci i uchazečům bez dostatečné praxe
- jasně definovanou prodejní strategii
- produkty s jednoduchou argumentací pro prodej
- karta Multisport a další výhody

Počet zobrazení nabídky práce: 1360             Inzerát Manažer prodejního týmu vložen: 2016-08-02

Pracovní místo Manažer prodejního týmu nabízí

Lux Czech s.r.o.

Předmět podnikání:
    Obchodní společnost

IČO: 27993141

Adresa:
   Rubeška 215/1
   Praha
   19000

Kontakní osoba:   Michal Neruda

Tel.: 602131410
Fax.:
Email: michal.neruda@luxforlife.cz