OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STROJE, ZAŘÍZENÍ A OBROBNU

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: management    Nástup: 1.6.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Vyznáte se ve strojařině a výkresové dokumentaci? Nebaví Vás už „jen“ kreslit a chcete ovlivňovat i samotný objem zakázek?
Máte za sebou prokazatelné úspěchy, ale doposud jste nedostal příležitost samostatně řídit projekty? Troufáte si řídit „firmu ve firmě“?
Nebojíte se jednání se zákazníky, dodavateli a máte obchodní talent? Dokážete rychle a efektivně řešit nenadálé situace?
Co bude výsledkem Vaší práce?
Prosperující oddělení obrobny, za jejíž obrat budete přímo zodpovědný
Naplněná výrobní kapacita, tzn. plně vytížené stroje i kvalifikovaní pracovníci obrobny
Projekty zabezpečené po všech stránkách (budete využívat špičkové stroje, nejnovější technologie a kvalifikované pracovníky, kteří znají svůj cíl)

PožadujemeCo Vám nesmí chybět?
Uživatelská znalost PC
Částečná znalost AJ (emailová komunikace)
Znalost 3D CAD systému
Chuť a ochota přicházet s nápady a tvořit
Chuť neustále se učit a zlepšovat, zkrátka „jít s dobou“
Prokazatelné výsledky ve Vašich předchozích aktivitách!

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeHledáme ambiciózního, odvážného a na výsledky orientovaného člověka, který je schopný samostatně pracovat. Pokud nejste zvyklý tvrdě pracovat, nebude tato práce pro Vás. Ukažte nám, co ve Vás je! Umíme to ocenit.

Počet zobrazení nabídky práce: 746             Inzerát OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STROJE, ZAŘÍZENÍ A OBROBNU vložen: 2016-05-11

Pracovní místo OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STROJE, ZAŘÍZENÍ A OBROBNU nabízí

Ort Nový Bydžov spol s r o

Předmět podnikání:
    strojírenství

IČO: 25917161

Adresa:
   Červeněves 98
   Smidary
   50353

Kontakní osoba:   Dagmar Šmídová

Tel.: 778750504
Fax.:
Email: smidova@ortnb.cz
Internet: www.ortnb.cz