KONSTRUKTÉR SENIOR - samostatná,kreativní práce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: management    Nástup: 1.6.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Máte ambice patřit k těm nejlepším v oblasti návrhu konstrukce jednoúčelových strojů a zařízení, pneumatiky a automatizace?
Hledáte dobrodružství na cestě k požadovanému výsledku?Dokážete pracovat na více projektech najednou?Dokážete rychle a efektivně řešit nenadálé situace?

PožadujemeCo Vám nesmí chybět?
Uživatelská znalost PC
Částečná znalost AJ (emailová komunikace)
Znalost 3D CAD systému
Chuť a ochota přicházet s nápady a tvořit
Chuť neustále se učit a zlepšovat, zkrátka „jít s dobou“
Prokazatelné výsledky ve Vašich předchozích aktivitách

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNebude to jednoduché, alespoň ze začátku. Jestliže to zvládnete, máte šanci prosadit se, být špičkou v oboru, osobně i profesně růst, a mít zajímavou práci.
Co bude výsledkem Vaší práce?

Navržený každý detail stroje tak, aby jako celek fungoval a byl vyrobitelný
Maximálně využijete svých vlastních nápadů a zkušeností
Případné odchylky včas vyřešeny tak, aby se vše zvládlo dodat ke spokojenosti zákazníka

Počet zobrazení nabídky práce: 665             Inzerát KONSTRUKTÉR SENIOR - samostatná,kreativní práce vložen: 2016-05-11

Pracovní místo KONSTRUKTÉR SENIOR - samostatná,kreativní práce nabízí

Ort Nový Bydžov spol s r o

Předmět podnikání:
    strojírenství

IČO: 25917161

Adresa:
   Červeněves 98
   Smidary
   50353

Kontakní osoba:   Dagmar Šmídová

Tel.: 778750504
Fax.:
Email: smidova@ortnb.cz
Internet: www.ortnb.cz