Asistent prodejního oddělení

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.6.2016    Plat: 18000,-

Náplň práce

Prodej Vám není cizí? Máte potřebu se stále zdokonalovat? Tak je tato pozice právě pro Vás. Staňte se součástí našeho nově otevřeného call centra v centru Ústí nad Labem. Nehledíme na Vaši praxi, ale oceníme snahu a chuť pracovat.

Požadujeme
* Dobré komunikační schopnosti v českém jazyce

* Uživatelské znalosti na PC

* Pozitivní přístup

* Spolehlivost a kreativita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme* Příjemné pracovní prostředí v centru Ústí nad Labem

* Pracovní doba: Po – Pá (Víkendy jsou volné!)

* Mladý přátelský kolektiv

* Netradiční firemní benefity (firemní akce, teambuildingy, kontesty, soutěžě o hodnotné ceny)

* Rychlý kariérní růst

* Profesionální a bezplatné školení

* Certifikát prodejce Vodafone

Počet zobrazení nabídky práce: 859             Inzerát Asistent prodejního oddělení vložen: 2016-05-12

Pracovní místo Asistent prodejního oddělení nabízí

Vojtech Mészáros

Předmět podnikání:
    obchod a prodej

IČO: 05023602

Adresa:
   Náměstí Barikád 4
   Praha
   13000

Kontakní osoba:   Sylvie

Tel.: 773555270
Fax.:
Email: sylvie.personal@seznam.cz