Úvěrový specialista

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme nové kolegy do našeho týmu na post úvěrových poradců do zavedené kanceláře v Praze. Náplní je komunikace s klienty, sepisování smluv, kompletace dokladů. Nabízíme vysoké fixní výdělky, různorodá práce, volná pracovní doba, kariérní růst. Požadujeme znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, práce na ŽL, maturita, komunikativnost. Kompletní zaškolení a odborné vedení zdarma.

PožadujemePožadujeme znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, práce na ŽL, maturita, komunikativnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme pravidelné školení zdarma, motivační provizní systém, volná pracovní doba, zázemí kanceláře a příjemný mladý kolektiv

Počet zobrazení nabídky práce: 982             Inzerát Úvěrový specialista vložen: 2016-08-24

Pracovní místo Úvěrový specialista nabízí

Tereza Šišmová

Předmět podnikání:
    Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

IČO: 03085384

Adresa:
   Tyršova 292/13
   Jeseník
   79001

Kontakní osoba:   Tereza Šišmová

Tel.: 734495954
Fax.:
Email: sismova.t@seznam.cz
Internet: http://www.pujcky-bezpoplatku.cz/