Provozní elektrikář

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: Dle dohody    Plat: 22000,-

Náplň práce

Hledáme šikovného údržbáře do Uherského Hradiště.
Pracovní náplň:
• provádění odborné provozně technické elektrikářské práce v rámci odborné způsobilosti a předpisů BOZP
• zajištění provozu a kontroly vybraných zařízení
• zajišťování drobných oprav a údržby na zařízení budov
• plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízených zaměstnance

Požadujeme• vyučen / SŠ - obor: elektro
• vyhláška 50. minimálně § 6
• komunikativnost, zodpovědnost
• praxe v údržbě budov
• manuální zručnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Práci v pracovním poměru
• Zázemí významné a stabilní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení, včetně prémií
• Stravenky

Počet zobrazení nabídky práce: 606             Inzerát Provozní elektrikář vložen: 2016-05-18

Pracovní místo Provozní elektrikář nabízí

AB Facility a.s.

Předmět podnikání:
    Správa budov

IČO: 24172413

Adresa:
   U Trezorky 921/2
   Praha 5
   15800

Kontakní osoba:   Marcela Čurdová

Tel.: 606635911
Fax.:
Email: marcela.curdova@abfacility.com
Internet: www.abfacility.cz