HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

(Prevádzkový) Elektroinštalatér v Nemecku

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup: 30.05.2016    Plat: 69000,-

Náplň práce

Pre projekty v celom Nemecku hľadáme motivovaných elektrikárov aj prevádzkových elektrikárov.

-elektroinštalácie domu,
-prip. elektroinštalácie priemyslu, pripájanie a
prevádzka elektrických inštalácií, strojov atd.,
stavba rozvodných skríň
-inštalácia a uvedenie do prevádzky,
-ukladanie káblov atd.

Vítaní ste taktiež v dvojici!

Požadujemeskúsenosti v odbore

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: němčina,
- jiné: požadované sú základné znalosti nemčiny v kontexte výkonu práce

Řidičský průkazB

Nabízíme-nemecká pracovná zmluvu na dobu neurčitú
-práca v Nemecku
-plat a príplatky prevyšujúce tarifnú mzdu,diéty

Daný plat je MINIMUM podľa nemeckých tarífov. Váša reálna mzda je v špecifickom prípade podľa skúsenosti a kvalifikácie.

-časové vyrovnanie
-príspevok na dovolenku,
vianočný príspevok
-na želanie sú možné aj týždenné preddavky
-poskytujeme ochranný pracovný odev
prípadne aj BAHNCARD atd.
-Vybavujeme ubytovania.
-slovenský-český hovoriaci agent

Ak Vás naša ponuka osloví, tak nám pošlite Vášu žiadosť o miesto!

Viac informácií: www.pertec.de
Facebook: Pertec GmbH

Počet zobrazení nabídky práce: 482             Inzerát (Prevádzkový) Elektroinštalatér v Nemecku vložen: 2016-05-23

Pracovní místo (Prevádzkový) Elektroinštalatér v Nemecku nabízí

Pertec GmbH

Předmět podnikání:
    Wir beschäftigen Fachkräfte für Gewerbe und Technik. Unsere Stellenangebote, Jobs und freie Stellen betreffen Schweißer, Schlosser, Elektriker, Sanitärinstallateure, Anlagenmechaniker, Maschinenschlosser, Elektroinstallateure und Heizungsmonteure.

IČO: HRB13069

Adresa:
   Fuldaer Straße 80a
   Weimar
   99423

Kontakní osoba:   Karsten Birke

Tel.: +49 3643 8728 13
Fax.:
Email: weimar@pertec.de
Internet: www.pertec.de