PROJEKTANT - vhodnéi pro ABSOLVENTY

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

PROJEKTANT OPTICKÝCH SÍTÍ pro sesterskou firmu ARANEA NETWORK a.s.
Náplň práce:
• zpracování různých stupňů projektové dokumentace – kreslení technických výkresů, návrh technických řešení optické infrastruktury, tvorba rozpočtů
• jednání s orgány státní správy a samosprávy, s investory a majiteli dotčených nemovitostí.

Místo pracoviště: Štěrboholská 1404/104, Praha 10 - Hostivař

PožadujemeJaké jsou naše požadavky:
• uživatelské znalost MS Office, softwaru CAD
• řidičský průkaz skupiny B
• komunikativnost, flexibilitu
• samostatnost, ochotu vzdělávat se

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo můžeme nabídnout:
• perspektivu dlouhodobého, dobře ohodnoceného zaměstnání u stabilní a na trhu etablované společnosti
• po zapracování a získání praxe se stanete
v oboru uznávaným odborníkem

Další výhody
Pro získání Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. a Autorizace ČKAIT v oboru TZS, či TPS povedou Vaši odbornou přípravu špičkoví odborníci, lektoři a specialisté na elektronické komunikace (telekomunikace, radiokomunikace, informační technologie), energetiku a stavební právo.

Životopis zasílejte nabarbora.silhanova@araneagroup.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 865             Inzerát PROJEKTANT - vhodnéi pro ABSOLVENTY vložen: 2016-05-30

Pracovní místo PROJEKTANT - vhodnéi pro ABSOLVENTY nabízí

Sieza, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Zabezpečovací systémy

IČO: 44795131

Adresa:
   Štúrova 1282
   Praha 4
   142 00

Kontakní osoba:   Bc. Petra Horká

Tel.: 241 727 870
Fax.: 241 729 816
Email: horka.petra@sieza.cz
Internet: www.sieza.cz