HUSQVARNA-SAMOSTATNÝ ASISTENT(KA)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Ve Vaší pracovní náplni bude zejména :
* Příprava plánů prodejů a odhadů prodejů na základě předaných informací z obchodního oddělení a na základě statistických údajů.(Tato činnost bude tvořit cca 10%)
* Úzká spolupráce s marketingovým,obchodním, finančním a technickým oddělením. (20%)
* Kontrola přislíbených dodávek u mateřské společnosti ve Švédsku, urgence dodávek a hledání náhradních možností dodávek v případě nedodání zboží či zpoždění v dodávkách. Např. formou dodání jiného,relevantního zboží. (30%)
* Řešení změn v plánu(zpoždění ve výrobě, změna potřeb odběru…) s obchodním oddělením uvnitř společnosti a s centrálou ve Švédsku. (20% )
* Spolupráce se švédskou centrálou a zeměmi regionu na řešení nad skladů. (cca 10% Vaší pracovní náplně)
* Zpráva databáze karet produktů v objednávkovém systému – zařazení, nastavení cen, logistická data. (10%)

PožadujemeSvé životopisy spolu s motivačním dopisem nám prosím zasílejte na uvedený e-mail. Všem uchazečům v průběhu měsíce odpovíme :) Výběrové řízení bude aktivní po dobu uveřejnění inzerátu. Do výběrového řízení budou zařazeni pouze uchazeči, kteří zašlou:
1.) životopis
2.) motivační dopis s odpověďmi na tyto otázky:
- Co Vás nejvíce oslovilo na našem inzerátu?
- Co by měla Vaše práce splňovat?
3.) návrh tabulky: Prosím vyhotovte graficky hezkou a funkční tabulku na plánování dodávek zboží a vyhodnocování skutečně dodaného zboží oproti plánu.
Za Vaše odpovědi předem děkuji. Horáková Blanka personalista společnosti

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné: Znalost Aj na komunikativní úrovni (převážně písemná, ne příliš složitá komunikace se švédskými obchodními partnery)

Řidičský průkaz

Nabízíme* Velmi příjemné pracovní prostředí (zázemí nadnárodní společnosti, velmi dobré pracovní vztahy - stejné jako v malých společnostech)
* Na pobočce pracuje cca 25 zaměstnanců
* Místo výkonu práce: Praha 4
* Pracovní doba :Po-Pá 8 – 16.30 hod (v pátek pouze do 14 hod.)
* Program péče o zaměstnance (nápojový režim - voda, káva, čaj, denně ovoce, stravenky...)

Počet zobrazení nabídky práce: 1498             Inzerát HUSQVARNA-SAMOSTATNÝ ASISTENT(KA) vložen: 2016-06-17

Pracovní místo HUSQVARNA-SAMOSTATNÝ ASISTENT(KA) nabízí

MOBI spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 47118890

Adresa:
   Strašnická 25
   Praha 10
   10200

Kontakní osoba:   Blanka Horáková

Tel.: 603157548
Fax.:
Email: blanka.horakova@mobipraha.cz
Internet: mobipraha.cz