Obchodník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.7.2016    Plat: 75000,-

Náplň práce

• prodej produktů společnosti (B2B, B2C)
• péče o klienty společnosti
• budování dobrého jména společnosti v regionu
• uzavírání kupních a úvěrových smluv
• vytváření zákaznické databáze
• home office + práce v terénu

Požadujeme• Minimálně vyučen nebo min. 1 rok praxe z obchodně
orientovaných společností
• Pozitivní myšlení, dynamický, vytrvalý, s dobrými
mezilidskými dovednostmi
• Samostatný, soutěživý typ, schopný přijímat výzvy
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• Vlastní automobil
• PC s internetem

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Dynamické a zábavné pracovní prostředí
• Profesní a kariérní růst
• Práci na plný úvazek
• Systematické vzdělávání
• Podporu asistentky, zajišťující termíny obchodních schůzek
• Mobilní telefon
• Příspěvek na wellness program, sport a pod. (Multisport
karta)
• Motivující mzda odrážející Vaší výkonnost
• Nástupní plat 20000 + provize + bonusy + cestovné (50-100t Kč/měsíc)

Počet zobrazení nabídky práce: 705             Inzerát Obchodník vložen: 2016-08-02

Pracovní místo Obchodník nabízí

Lux Czech s.r.o.

Předmět podnikání:
    Obchodní společnost

IČO: 27993141

Adresa:
   Rubeška 215/1
   Praha
   19000

Kontakní osoba:   Michal Neruda

Tel.: 602131410
Fax.:
Email: michal.neruda@luxforlife.cz