Číšník / Servírka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: jiné    Nástup: 1.7.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Číšník / servírka hotelu Prosper**** v obci Čeladná

- obsluha hostů
- příprava sálů pro akce
- v letních měsících obsluha hotelové zahrádky

Požadujeme- předchozí zkušenost v oboru výhodou
- komunikativnost, příjemné vystupování a zodpovědnost
- znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
- práce v systému AGNIS výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- možnost naučit se novým věcem
- práce v příjemném prostředí mladého kolektivu
- pracovní doba krátký/dlouhý týden (v případě potřeby i jiné dny) s možností zvýhodněného ubytování a stravy během směny
- odpovídající finanční ohodnocení

Životopis zasílejte nasukupova@hotel-prosper.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 572             Inzerát Číšník / Servírka vložen: 2016-06-17

Pracovní místo Číšník / Servírka nabízí

Prosper hotelové služby s.r.o.

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 2 živnostenského zákona
Pekařství, cukrářství
Hostinská činnost
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

IČO: 04394593

Adresa:
   Durďákova 336/29
   Brno
   61300

Kontakní osoba:   Sukupová Radka

Tel.: 604466388
Fax.:
Email: sukupova@hotel-prosper.cz
Internet: www.hotel-prosper.cz