OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro region Západní Čechy

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.8.2016    Plat: 30000,-

Náplň práce

Jsme zavedená společnost na trhu v ČR a SR a hledáme nového vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro velkoobchodní prodej brýlových obrub. Budete mít na starosti následující obchodní regiony:
• Hlavní město Praha – část
• Kraj Karlovarský, Plzeňský,
• Kraj Jihočeský (okresy – České Budějovice, Český Krumlov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor)
• Kraj Středočeský (okres Mělník)
• Kraj Ústecký (okresy – Chomutov, Louny, Most, Teplice)

PožadujemeProdejní dovednosti, velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti (i po telefonu), samostatnost, cílevědomost, profesionální a příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, odpovědnost a spolehlivost, flexibilitu a ochotu cestovat ve svěřeném regionu, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeSpolupráci formou OSVČ (případně PP na plný úvazek), přidělení skupiny stávajících zákazníků, osobní automobil (můžete mít i vlastní a budeme Vám hradit náklady), nadstandardní příjmy, finanční podpora v prvním roce, denní podpora zázemí společnosti, spoluúčast na tvorbě kolekce brýlí, účast na výstavách a veletrzích. Odměna na základě prodeje systémem bonusů bez omezení výše v rozmezí 30.000 – 100.000. Zaučení i v terénu či poskytnutí zákaznické databáze, historie atd. je samozřejmostí.
Výhodou jsou zkušenost z oboru oční optiky, práce jako obchodní zástupce nebo např. i zkušenosti z call centra (budete se snažit si domlouvat schůzky i po telefonu).

Počet zobrazení nabídky práce: 691             Inzerát OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro region Západní Čechy vložen: 2016-06-20

Pracovní místo OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro region Západní Čechy nabízí

Ardix spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    velkoobchodní prodej brýlových obrub a vybavení optik

IČO: 62509403

Adresa:
   Hrazanská 366
   Luhačovice
   76326

Kontakní osoba:   Blanka Vrágová

Tel.: 775475 557
Fax.:
Email: vragova@obruby.cz
Internet: obruby.cz