Administrativní pracovník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: 3.11.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Zpracování veškeré administrativní agendy
- zpracování pošty, obsluha frankovacího stroje
- tvorba objednávek
- příprava podkladů pro úřady, dopisy
- komunikace s obchodními partnery, úřady
- práce s MS Office
- kontrola příchozích dokumentů
- kompletace smluv

PožadujemePráce na obdobné pozici výhodou.
Samostatnost, flexibilitu, důslednost, organizační a rozhodovací schopnosti.
Snaha se učit novým věcem, rozvíjet své zkušenosti.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné: Znalost jazyka výhodou

Řidičský průkazB

NabízímePráce v mladém kolektivu
Zajímavou a zodpovědnou práci
Profesní růst i jiné bonusy
Možnost práce na DPP či DPČ

Počet zobrazení nabídky práce: 1104             Inzerát Administrativní pracovník vložen: 2016-11-03

Pracovní místo Administrativní pracovník nabízí

PlanSecur a.s.

    Zajišťuje komplexní služby v oblastech finančního poradenství, telefonních služeb a energetiky pro retailovou klientelu a podnikatele.

IČO: 24798631

Adresa:
   Šafaříkova 201/17
   Praha 2
   120 00

Kontakní osoba:   Šárka Solovějová

Tel.:
Fax.:
Email: personal@plansecur.cz
Internet: www.plansecur.cz