U NÁS SE NEPROPOUŠTÍ! U NÁS JEN PŘIJÍMÁME!

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

Česká, úspěšně se rozvíjející firma i v zahraničí přijímá do nového týmu lidi s pozitivním myšlením pro PŘIROZENOU komunikaci s potencionálními zákazníky.

PRODEJCE NEHLEDÁME!!!

Pracovat můžete z domu.
Máte-li notebook, tablet nebo i mobil android, pak můžete pracovat kdekoliv.

Zaučíme Vás zdarma!

Jde o velmi jednoduchou a smysluplnou práci s velmi motivujícím příjmy.

Zájemci, nechť nám pošlou do e-mailu:
- své jméno,
- město ve kterém bydlí
- své mob. číslo.

Ozveme se Vám během 24h.

Jiří Šteiner
GM-generální manažér
01-000007

PožadujemePřijímáme lidí od 18.let nahoru neomezeně!
Podmínka přijetí:
- ambice
- ochota pracovat na sobě, vzdělávat se.
- znalost pc internet, skype
- časová investice min. 10-15h.týdně

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Znalost polštiny vítána

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
- jistotu stabilní práce
- osobnostní růst
- vzdělání - firemní univerzita
- motivující marketing
- rostoucí příjem
- dovolená zdarma
- JISTOTU - po odpracovaných 3-5.letech doživotní renta.
- zajištění Vaší dětí na generace
- založení vlastní firmy bez potřeby kapitálu

+ celá řada firemních výhod.

Počet zobrazení nabídky práce: 572             Inzerát U NÁS SE NEPROPOUŠTÍ! U NÁS JEN PŘIJÍMÁME! vložen: 2016-10-31

Pracovní místo U NÁS SE NEPROPOUŠTÍ! U NÁS JEN PŘIJÍMÁME! nabízí

    Pomáháme lidem dostat se na lepší životní úroveň. Učíme je podnikat bez kapitálu a jakéhokoliv rizika.

IČO: 49490711

Adresa:
   Sevastopolská 11
   Brno
   62500

Kontakní osoba:   Jiří Šteiner

Tel.: 608980639
Fax.:
Email: okjiristeiner@gmail.com