Hledáme delegáta na kulturní akci

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Českobud. k.   Obor: jiné    Nástup: 12.07.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme mladé komunikativní typy na práci delegáta.
Naplň práce: kooordinace festivalových skupin v den konání kulturních akcí, koncertů.
Termíny: 12.07,14.07;21.07;22.07;24.07.2016

PožadujemePožadujeme: znalost češtiny, angličtiny, výhodou znalost ruštiny.
organizační schopnosti
zodpovědnost
umělecké zaměření(není podmínkou)
schopnost se orientovat podle mapy
ochotu pracovat v přátelském kolektivu
věk od 18 do 30 let

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, ruština,
- pasivně: ruština,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme
* tvůrčí pracovní prostředí
*možnost podílet se na mezinárodní aktivitě v oblasti kultury
* kontakt se zajímavými lidmi
* poznání kulturních tradic zemí účastníků festivalu
*finanční ohodnocení 400Kč/den čistého.

Počet zobrazení nabídky práce: 701             Inzerát Hledáme delegáta na kulturní akci vložen: 2016-08-16

Pracovní místo Hledáme delegáta na kulturní akci nabízí

World of youth

Předmět podnikání:
    s.r.o.

IČO: 24269638

Adresa:
   Pražská 16
   Praha 10
   10200

Kontakní osoba:   Ing. Vladimir Žuravlov

Tel.: 267911785
Fax.:
Email: reservation@praha-cz.net