Sales representative

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.8.2016    Plat: 80000,-

Náplň práce

Lux Czech s.r.o. hledá zájemce o práci na pozici „sales representative“ pro region hlavního města Prahy a města Brna.

Lux je velmi úspěšnou značkou inteligentních čističek vzduchu a proto hledá prodejní poradce k posílení prodeje organizacím a péče o ně.

Práce je pro ty, pro které je atraktivní prodávat pouze špičkové produkty, které pro zákazníka znamenají skutečný rozdíl na vnitřním klimatu.

Existuje mnoho faktorů, které činí produkty Lux jedinečnými.

LUX je jedním z největších výrobců čističek vzduchu na světě a získal odpovídající potvrzení kvality a účinnosti.

Díky účinnosti jsou LUX čističky vzduchu vhodné zejména pro kuřáky, seniory a alergiky.

Krátký proces prodeje a vysoká procenta z prodeje.

Lux Czech vyvinul model prodeje, který Vám dává do ruky silný nástroj v boji o trh, a Vy byste měli být připraveni o to lépe. Přesvědčivost výsledků našich produktů a koncepce prodeje znamená, že doba mezi prvním jednáním a realizací dodávky je obvykle velmi krátká.

PožadujemeMáme samozřejmě určitá přání, a ty by mohli vypadat asi takto:
- Máte technické znalosti čističek vzduchu
- Máte zkušenosti s prodejem B2B a jednáními s veřejnými institucemi
- Máte znalosti o závadnosti vzduchu znečistěného kouřem, alergeny, prachem plyny a pod.
- Bydlíte v regionu Prahy nebo Brna
- Orientujete se v péči o zdrav

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeVětšinu svého času budete se zákazníky. Budete moci využít zázemí firmy nebo provozovat home office.
Práce poskytuje velkou svobodu a vyžaduje, abyste pro sebe byl/a vlastním pohonem. I přesto budete mít blízkou, pozitivní a motivační podporu ze strany společnosti.
Nabízíme Vám dobrý platový balíček, atraktivní a progresivní provizní model, který umožní rychle vybudovat základnu zákazníků pro vysoce stabilní příjem.
Kromě toho budete mít k dispozici služební automobil, PC, telefon a CRM systém.

Od srpna pořádáme školení.

Počet zobrazení nabídky práce: 538             Inzerát Sales representative vložen: 2016-08-02

Pracovní místo Sales representative nabízí

Lux Czech s.r.o.

Předmět podnikání:
    Obchodní společnost

IČO: 27993141

Adresa:
   Rubeška 215/1
   Praha
   19000

Kontakní osoba:   Michal Neruda

Tel.: 602131410
Fax.:
Email: michal.neruda@luxforlife.cz